Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trening Biegowy

Każdego ranka gdzieś w Afryce budzi się gazela. Wie, że musi być szybsza od najszybszego lwa, bo w przeciwnym razie zginie. Każdego ranka gdzieś w Afryce budzi się lew. Wie, że musi być szybszy niż najszybsza gazela, bo w przeciwnym razie umrze z głodu. Nie ma znaczenia czy jesteś lwem czy gazelą - ważne, że gdy wstaje słońce, musisz być gotowy do biegu.
- Roger Bannister

Aby jednak być gotowym do tego biegu należy się odpowiednio do tego przygotować i niezależnie od tego czy jesteś biegaczem amatorem czy już doświadczonym zawodnikiem jeśli, potrzebujesz wsparcia w osiągnięciu wyznaczonego przez siebie celu, to zapraszam do współpracy :) Wspólnie wyznaczymy sobie cele treningowe i wspólnie będziemy dążyli do ich osiągnięcia. Plan przygotowania treningowego, który stworzyłem jest oparty na doświadczeniu nabytym podczas ponad 20-letniej kariery biegowej współpracując z takimi trenerami, dietetykami, zawodnikami jak (Bogdan Bojko, Zbigniew Lewczuk, Piotr Pałka, Jakub Czaja, Łukasz Oślizło, Damian Zawierucha) i 6-letniej pracy z zawodnikami, jako konsultant do spraw psychologii w sporcie.

Plan treningowy obejmuje:

  • plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości (kształtowanie szybkości, wytrzymałości, zwinności, koordynacji)
  • wyznaczenie celów zarówno sportowych jak i poza sportowych
  • motywację treningową
  • podstawy diety sportowej
  • metody regeneracji i relaksacji

Jeśli chcesz czerpać jak najwięcej przyjemności z biegania, to zapraszam do współpracy :)